مجموعه پرشین راد گروه (پرادکو)، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴، با محوریت مهندسی، مشاوره، ساخت و مدیریت در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی آغاز نموده است.

اطلاعات تماس

پرشین راد گروه

معرفی شرکت

مجموعه پرشین راد گروه (پرادکو)، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ با محوریت مهندسی، مشاوره، ساخت و مدیریت در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی آغاز نموده است. این شرکت، یکی از برترین متخصصان در حوزه بخش های (EEP)، (EPC)، (EPCC) و (EPCF) در زمینه‌های مهندسی، تأمین کالا و ساخت پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی بوده است و با دو دهه تجربه و به کارگیری بیش از 300 نیروی متخصص و توانمند، اجرای طرح‌ها و پروژه‌های داخلی و خارجی در صنعت نفت را عهده دار می‌باشد. در یک نگاه کلی می‌توان محوریت فعالیت شرکت پرشین راد گروه (پرادکو) را مهندسی، تأمین کالا، اجرا، راه اندازی و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های ذکر شده دانست.

همچنین، سرمایه ثبت شده این شرکت، مبلغ نهصد میلیارد ریال می‌باشد که به شکل کامل پرداخت گردیده است. پرادکو، با بهره‌مندی از تجربه و تخصص بی نظیر مؤسسان، سوابق ارزشمند مدیریتی و تجهیزات و ملزومات جدید و پیشرفته؛ خدمات پیمانکاری، مشاوره، طراحی، نظارت و مدیریت طرح را در بالاترین سطح کیفی ارائه می‌دهد.

این شرکت در حال حاضر، رتبه یک نفت و گاز و رتبه پنج آب از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را به شایستگی از آن خود کرده است. پیشینه درخشان مدیریتی، اجرایی و آکادمیک اعضای شرکت پرشین راد گروه باعث گردیده است تا این مجموعه، جهت ارتقای سطح ساخت و ساز پروژه‌های نفت و گاز در میهن عزیزمان ایران، بالاترین استاندارهای کیفی را به مخاطبان خود ارائه نماید.

شرکت پرشین راد گروه ( prodco)  

مهدی رادپور

Mehdi Radpoor

شرکت پرشین راد گروه ( prodco)